Гарантія

Гарантія поширюється на товари, придбані в магазині Sportsummit.ua і забезпечуються виробниками в відповідних сервісних центрах.
Ми обіцяємо, що під час вирішення ваших проблем з товаром, будемо орієнтуватися на захист ваших інтересів в рамках наших можливостей, якщо несправність виникла не з вашої вини.
Рекомендуємо зберігати в надійному місці під час всього терміну експлуатації товару всі заводські документи: паспорт, чек, інструкцію, наклейки, ярлики, упаковку. Після виявлення дефекту, рекомендується відразу ж припинити використання товару, зробити кілька чітких фотографій проблеми, коротко описати її і відправити нам на пошту: order@sportsummit.ua.

Гарантія поширюється тільки на заводські дефекти товарів. Гарантійні зобов'язання не поширюються на: Витратні матеріали (ланцюги, покришки, камери, зірки, картриджі, підшипники, хімію); На зовнішні дефекти або неповну комплектацію, яка не була виявлена ​​при прийнятті продукції; На радіальне або осьове викривлення коліс (вісімки); Випадкові пошкодження, завдані клієнтом або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення та використання або при попаданні в виріб сторонніх рідин і предметів; Природний знос або вичерпання ресурсу; Пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації або зберігання; Пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ); Пошкодження, які можна усунути шляхом обслуговування, мастила, налаштування, очищення виробу від пилу і бруду; Пошкодження, які виникли в результаті розбирання / збірки вузлів велосипеда (колеса, втулки, каретка, вилка, амортизатори і т.д.) не мають відповідної кваліфікації персоналом.

Ви можете обміняти або повернути товар належної якості за власною ініціативою протягом 14 днів після покупки згідно «Закону про захист прав споживача». Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся, що товар не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів бруду, пилу, сторонніх рідин і плям, товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки, збережені всі ярлики і заводське маркування.